| Saya_1767 a întrebat:

Hello! Unde as putea sa imi fac ziua? Ziua mea este pe 1 iulie, se apropie cu pasi repezi si as vrea sa ma distrez macar la aniversarea asta.Imi dati idei si dau funditsehappy

5 răspunsuri:
| AnaMaria42312 a răspuns:

Pai. ti-o poti serba acasa, la un restaurant, la piscina, la o terasa etc. big grin

| Kitteny a răspuns:

Eu mi-as organiza ziua la mare, pe o terasa sau chiar la malul marii? Acum doi ani acolo mi-am serbat ziua si a fost foarte tare.

| oBanană a răspuns:

Salut! Depinde unde iti place tie si PRIETENILOR TAI! La un restaurand sau, la o pzzerie sau piscina daca e in orashul tau. Poti chiar cu un grup restrans (cu cei mai buni prieteni si cateva rude) la tine acasa unde aveti si comp...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am facut mereu ziua la piscina ROMANTIC, din Focsani.Insa daca esti dinalt oras imi pare rau dar nu te pot ajuta.Cat despre fundita ...nu am inca un cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mcDonald`s big grin.