| BountyLoverXD a întrebat:

Hello! :* Urmeaza sa fiu clasa a noua la profil mate-info, si vreau sa stiu daca clasa a noua e mai grea sau mai usoara deoarece vreua sa fac ceva sport si sa stiu daca voi avea timp si de sport pe langa scoala big grin (oricum cu matematica nu prea o sa-mi bat capul)

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Depinde cum o iei. Materia e mai grea că eşti mai mare şi tu. Pe de altă parte, în clasa mea cel puţin, lumea părea mult mai relaxată decât în clasa a 8-a, deci nu-i cine ştie. laughing
Dacă te străduieşti puţin o să fie bine şi o să timp şi de sport şi mna.
Succes!

| JoeTPU a răspuns:

Pai daca inveti o sa fie totul usor, si crede-ma, o sa alergi destul la orele de educatie fizica laughing (2 ore pe saptamana)
Succes! :*

| AnneღU a răspuns:

Depinde de exigenta profilorhee hee Clasa a IX-a nu e grea... nici materia, pentru ca inveti lucruri noi si e mai multa predare. Deci stai linistita :*