| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Va rog mult sa ma ajutati! Cine imi da si mie un site cu limbajul surdo-mutilor, dar nu cel cu litere. Limbajul care este folosit si de Emmett din switched at birth. Va rooooooog muuultde tot. Primul raspuns corect primeste funda! P.s. scuze pentru categorie dar am nevoie urgent.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce legatura are asta cu Dragoste si sex?

| Lotus25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mentionat ca imi cer scuze ca am pus la aceasta categorie. In alta parte nu primesc nici macar un raspuns ca nu sunt la fel de vizionate ca asta. straight face