| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Vreau sa-mi fac public blogul deci... uitati-l http://darkishmind.blogspot.it/.Nu-i cine stie ce si stiu ca n-am scris prea multe dar voiam sa aud cateva pareri...Sunt deschisa la critici!:)V-as fii recunoscatoare daca ati lasa si cate un comm.Multumesc!:)

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Frumossssssss!

imi place bv happy tine te felicit incerca si mai mult happy pentru ca faci bine

| Meaningful a răspuns:

Ti se potriveste mai bine proza. Sa insiri pur si simplu gandurile care iti vin. Sa incerci sa iti explici de ce ai anumite ganduri, de ce simti ceva anume.
Sa vezi care e locul tau in lume, cum vezi tu lumea fata de altii, de ce esti asa si nu altfel.
Cred ca ar fi mai cu folos daca ai aborda subiecte concrete si nu viata la modul general. Axeaza-te pe ceva despre care vrei sa scrii. Si apoi scrie.
Cat priveste poezia de dragoste, are un farmec mai mult o relatare gen :
Imi aduc aminte ziua in care tu... decat,, ochii tai albastri ii visam''.
Personalizeaza. Chiar si suferinta. Spune povesti. Nu doar cuvinte.