| Karlitta a întrebat:

Hello! Vreau sa-mi fac un piercing in limba fara sa stie ai mei.Dar daca mi.l dau jos gaura e vizibila? Si doare rau?laughing

Răspuns Câştigător
| Seducatorul a răspuns:

N-are cum sa se vada ca doar nu vorbesti cu limba scoasa afaralaughing
Oricum daca te abti sa nu scoti limba in preajma lu mami si a lu'tati n-are cum sa te prinda!
Succesuri!

6 răspunsuri:
| Karlitta explică (pentru Seducatorul):

? Ce intreb eu si ce raspunzi tulaughing

| Karlitta explică (pentru Seducatorul):

In fine...se vede sau nu gaura?

| Seducatorul a răspuns (pentru Karlitta):

N-are cum sa se vada ca doar nu vorbesti cu limba scoasa afaralaughing
Oricum daca te abti sa nu scoti limba in preajma lu mami si a lu'tati n-are cum sa te prinda!
Succesuri!

| MissPinkPurple a răspuns:

Cand vb sau deschizi gura nu, pentru cai mica ca aia de la cerceii din ureche