| anonim_4396 a întrebat:

Hellp ...nu mai aud cand cineva imi da buzz ..si cand vorbesc la microfon nu aud ce imi zice prietenul.el ma aude..sunetul e la maxim...Dau funda puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| ƒαηтαααα a răspuns:

Poate ai umblat la "Preference" sau sunt stricate boxele dai la "Messenger" si dupa la "Preferance" si gasesti acolo cu sunet sau poate ai facut "curat" in pc si cand ai dat la folderul cu "messenger" ai sters din greseala sunetele de la buzz si chestiile alea asa mi s-a intamplat si mielaughingblushingcascata de minelaughingblushing

| DillMillGayyeKajen a răspuns (pentru ƒαηтαααα):

Probabil.dar am rezolvat problema big grin AM INSTALAT DIN NOU MESSENGERUL :d si acum merge perfect

| Qudrimensional_Anna_1997 a răspuns:

ESTE dEFECT. daca ai microfonul si incorporat in pc cumpara unu si ataseaza-l de laptop.E singura solutie