| anonim_4396 a întrebat:

Help!sad. Am o prietena foarte buna.Am avut...nu ne-am certat niciodata timp de 3 ani, de cat timp ne cunoastem. A aflat ca am tinut ceva secret si asta m-a facut sa mint. Un alt prieten de al meu i-a spus, iar ea s-a suparat cat de se poate de rau pe mine, chiar in Ajun.sad. Ea este foarte incapatanata si intelege mai greu... dar vreau sa ma impac cu ea! A fost si este cea mai buna prietena a mea. Ce sa ii spun, ce sa ii fac sa ma ierte?crying (ma simt foarte prost)

Răspuns Câştigător
| Aditza_4253 a răspuns:

Pai sa-i zici ca ti-a fost frica sa-i zici sau rusine depinde ce secret. Ca nu o sa mai ascunzi niciodata un secret fata de ea. Si ca ar fi cel mai frumos cadou de craciun Sa se impace cu tine. Imi esti cea mai buna prietena. de 3 ani nu ne-am certat, pentru o prostie de a me a imi cer iertare. Nu o sa se mai intample
Funda?