| LostInDreams a întrebat:

Help! Am umblat pe la calculator si acum totul e mult mai mic in comparatie cu desktop-ul.Nici bara de instrmente si bara de start nu mi se mai vede.Cum sa le aduc la marimea reala.De unde dau? Cat mai rapid, funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra de la start la control panel la display apoi la appearance si reglezi de acolo ce marime vrei sa fie si gatahappy sau daca nu tot acolo la display la taskbar and start menu si alegi setariile pe care le doresti bifand casutele active de acolo si gata ai scapathappy