| Alexys_3669 a întrebat:

Help: Deci de fiecare data cand intru intr-o pagina web si vreau sa ma uit la vreun video ceva imi scrie ca Urmatorul plugin s-a inchis cu eroare:Shockwave Flash, si nu ma mai pot uita, ce vrea sa insemne asta?thinking si cum pot face sa nu imi mai faca asabig grinms TPU:*

3 răspunsuri:
| sixtythree a răspuns:

Descarca plugin-ul care s-a inchis. Poate trebuie instalat din nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hgggj

| wertyupower a răspuns:

Trebuie sa intrii pe site-ul www.adobe.com si sa descarci shockwave flash player, apoi sa il instalezi. Daca nu te descurci lasa-mi mesaj cu nr tau de tel pe id-ul wertyupower si te ajut cu cea mai mare placere.