| anonim_4396 a întrebat:

Help! nu stiu ce s-a intamplat dar acum jumatate de ora am pu o intrebare si am vazut raspunsurile dar acum cand am vrut sa intru si sa dau funda, pur si simplu nu mai exista intrebarea mea!crying(((( ce naiba!? si am dat pe peroanele care mi-au raspuns la intrebare ca poate gasesc intrebarea dar ma duce pe prima paginasad unde este intrebarea me? poate sa o sterga cineva sau cee?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil a fost raportată (de cel puțin doi utilizatori).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ai zis la rasp. la int mea sa-ti dau siteul. uitel: http://gyzzard.wordpress.com/2009/06/29/insarcinata-cu-periuta-de-dinti/