| spaikizz a întrebat:

Hei! Am pus si eu o intrebare la categoria Educatie si Cultura generala. Era despre matematica, dar nu era tema... Cu toate astea mi-a fost sters sau nu stiu ce s-a intamplat cu el ca eu nu-l gasesc la " Intrebarile mele" si la Notificari cand dau sa vad raspunsurile ma duce catre prima pagina TPU. De ce?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai probabil, întrebarea a fost considerată "temă" și a fost raportată de minim 2 utilizatori (temele fiind strict interzise pe TPU). Nu mai poți citi răspunsurile la ea.

| Alyra a răspuns:

Probabil a fost raportată. Iar notificările...nu au fost șterse. Te duce la prima pagină fiindcă întrebarea de fapt nu mai există.

| 愛日本 a răspuns:

A fost considerată temă. Nu acceptăm să ne dai exerciţii de rezolvat.

| spaikizz explică (pentru 愛日本):

Dar, nu era ceva obligatoriu si cui nu ii placea sau nu se pricepea putea sa nu se uite. happy In
fine! Las-o balta... Am inteles ce inseamna TPU.

| spaikizz explică:

Pff... pai dar de ce frate! Nu era tema. Pur si simplu faceam un exercitiu la mate si nu imi dadea deloc rezultatul cum zicea in culegere. Si nu imi dadeam seama ce greseam. Vroiam doar sa vad daca lor le da la fel ca in carte sau cum imi da mie. sad sad Doamne cine sa va mai inteleaga. TPU ar trebui sa fie un site unde sa ne ajutam. Pfff.

Multumesc, oricum, pentru bunavointa voastra de a-mi explica.