| Chelsea13 a întrebat:

Heey! Am pus o intrebare aseara si acum, cand am vrut sa vad raspunsurile nu pot! iar ma duce la prima pagina. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| ProCoSmYn a răspuns:

Este o problema la siteul TPU expertii mai au de rezolvat ceva in ultimul timp numai probleme tehnice ne-a dat dar se va rezolva sau ei fac niste modificari nu stiu sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să revii la ea după.

NOname.

Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca nimic ...tpu este full de erori la ora asta!
...nu ai vazut ca jumate dintre utilizatori sunt anonimi?

| CautNume a răspuns:

Probleme tehnice (sorry daca sunt anonim dar ce naiba ca altfel nu-mi apare)

| callmebeautiful a răspuns:

Logheazate din nou

| TheAdmiston a răspuns:

In parte din dreapta sus ai optiunea de search.adu-ti aminte cuvinte din intrebarea ta si scrie-le acolo dar nu cuvinte de genu: si sau etc. ceva mai relevant.si dai search si cauti intrebarea printre rezultate.deocamdata altfel nu cred ca merge pentru ca TPU ::"are probleme tehnice care se grebesc sa le rezolve." dar de o luna e tot asalaughing