| fundrive78 a întrebat:

Help, pls!
Dupa expirarea suspendarii permisului de unde il ridic? Vine ceva acasa, instiintare sau ceva, ori trebuie sa merg eu la politie? Si daca da unde?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MdRoUgS a răspuns:

Du te la politie...fiindca uneori poate sa ti vina, alteori nu! nu uita traim in Romania. sper ca am fost de ajutor si sa stii ca nu cersesc fundalaughing

| fundrive78 explică (pentru MdRoUgS):

Nu trebuie sa cersesti... o meritiwinking
esti singura care a raspuns asa ca, ghici ce? laughing
Funda big grin

| MdRoUgS a răspuns (pentru fundrive78):

Mersi:*:*:*ma bucur doar daca sunt de ajutor! o funda nu inseamna nimic...o vorba buna sau o prietenie da! spor la tot in viata