| Sophia1100 a întrebat:

Am o problema.M-am uitat la un episod din Fenomene stranii la "Casa lui Sallie" si acum nu mai pot dormii, imi e frica sa stau singura acasa si tot am in minte imaginea lui Sallie si a mamei ei fantoma.
Cum sa trc peste teama mea? Funda :X

Răspuns Câştigător
| xTeodoraa a răspuns:

Asta imi provocau si mie aceste episoadehee hee. asa ceva nu exista, episoadele sunt regizate. dormi cu o lumina aprinsa langa tine sau incearca sa te linistesti singura. chestiile alea sunt aranjate, nu exista fantome laughing sunt doar episoade. sau poti adormi ascultand muzica la casti big grin pe mine asta ma relaxeaza. sper ca ti-am fost de ajutor si ti-o mai spun inca o data : nu exista fantome, nu ai de ce sa te temi!

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuia să te gândeşti la asta înainte să te uiţi.
Gândeşte-te că sunt fictive şi regizate, nu are ce să ţi se întâmple!
Baftă!

| SuneteDeChitara a răspuns:

O sa uiti cu timpul.
Dar e vina ta ca te-ai uitat la Fenomene stranii.
Oricum emisiunea aia e regizata.

| SirGilbert a răspuns (pentru SuneteDeChitara):

Regizata,neregizata,e perfecta pentru cei carora le plac filmele horror!

| Sophia1100 explică (pentru SuneteDeChitara):

Mersi. si nu e chiar vina mea prietenele mele au vrut sa ne uitam.

| Cristina64 a răspuns (pentru SirGilbert):

Exact!happywinking

| SirGilbert a răspuns:

Cand esti singura acasa poti chema un prieten/o prietena cu care sa povestesti, sa te uiti la filme, etc.
O sa treaca!

| Sophia1100 explică (pentru SirGilbert):

Mersi dar stau ceva mai departe de prieteni la vreo 3 km.
dar mersi oricum big grin

| FeraruAndreea a răspuns:

Fa-ti cruce de trei ori apoi spune o rugaciune apoi la sfarsit roaga-l pe Domnul sa te ajute si o sa iti dispara frica

| Sophia1100 explică:

Scuze pentru greseala ortografica : trec*