| valentyna a întrebat:

Help! vreau si eu s slabesc mai repede dar nu reusescsad...cine poate s imi dea si mie un sfat?:-s.nu sunt adepta unde-i diete pentru ca nu pot s o tin in totalitate. fac si exercitii fizice regulat dar nu prea vad vreun rezultat:-

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Eu vad...
alearga sau mergi mult pe jos
de asemenea si sa mergi la sala e o solutie buna! mananca mai putin si bea mai multe lichide! succes!

| Aura a răspuns:

Incearca sa mananci putin si des, si seara sa nu mananci ceva greu. Fa niste exercitii fizice in fiecare zi, macar 20-30 de min, si vei vedea rezultatele. Cauta de exemplu pe youtube niste exercitii. La mine sa stii ca au functionat cele ce ti le spun si tie acum. Bafta kiss

| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Fructele, legumele si sportul

Incearca:*

| kammy_7511 a răspuns:

Poi uite eu nu am o problema cu greutatea, dar am o prietena in situatia asta.si ea alearga zilnic cateva minute de ceva timp si deja se vad imbunatatiri, asa ca punete pe treaba...succes