| ZzzX a întrebat:

HELPPPP! Buna am si eu o problema. Mama mi-a luat azi o camera web dar pe ea zice ca e pentru windows XP-SP2 Vista. Iar windoesul meu nu mi-o recunoaste [ nu merge] Ce as putea face? camera e de la " Laimonci". Ms:*

2 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Baga driverul k poate nu functioneza de cat cu driver

| WeBB a răspuns:

Exact cauta driver de pe net pentru windos-ul pe care il ai. Daca nu gasesti(si eu sunt in aceeasi situatie cu un webcame creative si nu gasesc driver pentru win7) du camera inpoi sperand ca ai cutia su garantia.