| ZzzX a întrebat:

HELPPPP! Buna am si eu o problema. Mama mi-a luat azi o camera web dar pe ea zice ca e pentru windows XP-SP2 Vista. Iar windoesul meu nu mi-o recunoaste [ nu merge] Ce azs putea face? camera e de la " Laimonci". Ms:*

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca are drivere pentru Vista s-ar putea sa mearga si pentru Windows 7 care banuiesc ca-l ai, ca nu ne-ai spus ce Windows ai. Daca ne spuneai si denumirea camerei puteam sa te ajut mai mult.

| ZzzX explică (pentru Salontanul):

Camera se numeste Laimonci si Am windows 7big grin

| Salontanul a răspuns (pentru ZzzX):

Pe langa Laimonici ar trebui sa aiba ceva litere si numere. Exemplu: a mea este de la APM dar se numeste si Vimicro USB 2.0 VPC