| VioreAlexuu a întrebat:

Heu TPU, ce parere aveti de emisiunile făcute de romani, in genul "Lectii de viata", "Povesti de familie" sau "Cei 7 ani de masa"?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Grupurile țintă le apreciază la maximul-maximului. Faci și tu parte din vreun acel grup?

| VioreAlexuu explică (pentru sierra1):

Nu, nu le suport. Mi se par niste aberatii

| Simpatic a răspuns:

Emisiuni facute pentru oameni mai putin dotati in materie cenusie!
Asta este parerea mea, daca imi iau ignore pe TPU maine, o sa imi dau seama cam de la ce fel de persoane am luat si nu-mi va parea rau happy

ps: mesajul meu a fost mai mult un pamflet asa ca nu luati ca atac dragilor, cei care va regasiti in aceste emisiune!

| LordCristobal a răspuns:

Eu le vad ca pe niste emisiuni interesante care arata diverse situatii de viata. Unul din minusuri ar fi ca sunt jucate de actori amatori.

| Lupică27 a răspuns:

Sunt emisiuni de cultura generala

| Miruna333 a răspuns:

Actori slabi, scenarii slabe

| EestiSodalane a răspuns:

N-am auzit in viata mea de emisiunile astea

| ILoveBlackCats a răspuns:

Arata prostia unora si ignoranta si cinismul altora care isi bat joc de cei mai neinformati