| georggyy a întrebat:

Hey! Acum 2 saptamani mi-am reinstalat windowsul. Am antivirus kaspersky si am dat la scanare calculator si imi arata ca am 45 de obiecte infectate 16 trojani si 3 atacuri de retea. Cum sa le sterg? Si din ce cauza sunt asa de multi virusi avand in vedere ca e calculatorul aproape gol? straight face Multumesc:*!

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai iti reinstalezi windows-ul

| georggyy explică:

Ce raspuns stupidlaughing...
Am 14 ani baiatu` si nu ma uit la asa ceva...
Site-urile pe care am umblat nu sunt dinaceleawinking
Majoritatea au fost cu referate, acasa tv, kiss tv, hi5, jocuri straight face...

| nenitzu86 a răspuns:

Ai putea sa dai clean atunci cand scanezi cu antivirusul si ii sterge el pe toti. Daca nu reuseste trebuie sa formatezi partitia pe care ai acei virusi care nu se sterg. Ai asa multi pentru ca nu este nevoie decat de unul singur. Dupa ce l-ai descarcat el se multiplica singur, sau face ceea ce este programat sa faca. Data viitoare sa ai grija ce descarci de pe net. Sper ca ti-am fost de ajutor si daca mai ai intrebari poti sa-mi dai un mesaj.

| laurentiu_9029 a răspuns:

Daca te uiti la porno...