| AchimLovim a întrebat:

Hey.
Acum cateva zile am intrebat pe o fata daca nu ar vrea sa iesim la o cafea, etc.
Individa apare online dar nu imi arata ca ar fi vazut mesajul.
Este cumva ceva glith ca daca ai prea multi prieteni pe Facebook unele mesaje nu sunt vazut sau ce?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil ti-a citit mesajul din notificarile telefonului, si l-a sters, ca sa nu-ti dea nici macar seen.
Adica e un refuz modern. Plimba ursu'.

| Forneticugem a răspuns:

L-am văzut de multe stai liniștit

nu mai pune la inima fi bărbat capul sus bafta ai grija de tine