| MissyFrumy99 a întrebat:

Hey! Acum catva zile o prietena m-a intrebat: Cum stiu daca un baiat ma place? Si nu am stiut ce sa ii raspund.Imi puteti scrie aici niste raspunsuri plz! Funda pentru cel imi bun si cel mai lung! Mersi tuturor!

1 răspuns:
| Kesha1428 a răspuns:

Pai cand un baiat te place,incearca in diferite moduri atragerea partenerei intr-un mod cat mai placut pentru ambii partenerii,adica:
ii spune cuvinte dulci(de ex:hey,arati bine azi!)
te atinge intentionat(ex:scapi un caiet,te apleci,el te atinge in anumite parti)
iti spune toate secretele(ex:stii,mi-a placut de cutare)
iti da sfaturi(ex:se asorteaza rochia mov cu tricoul roz)
rade la glemele tale
si finala:ti se destanuie:,,IMI PLACE DE TINE"
ca sfat, spune-i amicei tale sa nu ingnore aceste,, mesaje"
SPER CA TE-AM AJUTAT
PWP