| laurav a întrebat:

am 13 ani si imi place de un baiat de 14 ani. Eu i-am zis ca imi place de el, iar dupa catva timp l-am intrebat daca ma place si el pe mine si a zis ca nu, dar ramanem buni priieteni. Lui ii place de cea mai buna prietena amea, dar ea i-a spus clar ca nu vrea sa fie cu el si ca nu ii place de el.Sunt putin plinuta ar putea fi asta problema? oricum nici el nu este nu stiu slab
sfatuitima si pe mine ce sa fac... sa mai incerc cu el sau nu? dau fundita

Răspuns Câştigător
| an4k a răspuns:

Parerea mea e ca dac ti-a spus nu e clar...si cred ca trebuie sa intelegi si tu nu trebuie sa iti faci planuri pe viitor sau ceva iluzii ceva de genul asta, lasa-l, si cred ca indiferent ca esti plinuta sau nu o sa-ti vie printul mai devreme sau mai tirziu si o sa te iubeasca cu adevarat...Succes :* ai grija de tine :*

2 răspunsuri:
| cristinuta01 a răspuns:

Pai daca a spun nu sad nu mai are rost sa insisti. apoi sa nu te ia de proasta. gaseste altu. sunt destui baieti. succes pupici*:*

| Maria_8560 a răspuns:

Ignora-l o vreme si ai sa vezi ca o sa vina el la tine.Bafta!