| cosmina_4589 a întrebat:

Hey ajutati-ma va rog

nici nu stiu cum sa incep,, vr sa m transfer, si am fost acolo unde vreau eu, acolo mi s-a spus ca trebuie sa aduc de l liceul in care sunt inscrisa adeverinta de studii, am fost la mine la liceu unde sunt inscrisa si m-a pus sa fac o erere pentru elibererea foii matricole, nicidecum a adebverintei de studii. Mi s-a spus sa ma duc sa o iau peste 5 zile,. asta fiind maine.
Si intrebarea mea estebig grinACA IMI DA FOAIA MATRICOLA...INSEAMNA CA DIN ACEL MOMENT EU NUMAI SUNT INSCRISA LA ACEL LICEU?
vA rog raspundeti'mi repede
dau fundita! mersi:*

1 răspuns:
| foxi a răspuns:

Da, din acel moment esti transferata la alta unitate de invatamant!