| DianaDaiana1991 a întrebat:

Vreau sa ma transfer de la liceul la care sunt in clasa a XI-a si mi-am facut o cerere pentru. foaia matricola de care am nevoie la liceul la care urmeaza sa ma inscriu. Am facut cererea acum 12 zile, iar cei de la actualul liceu ma tot amana. Nu vor sa mi-o dea... Stiti cumva ce as putea face in acest caz? Va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Transferul de la un liceu la altul trebuie aprobat de Consiliile de administratie ale celor doua licee. Abia dupa ce transferul a fost aprobat actualul liceu iti va elibera foaia matricola si nu inainte de aprobarea transferului. Numai bine!

| DianaDaiana1991 explică (pentru Ioandelasal):

Da, in legatura cu aprobarea ma tot amana de aia nu au cum sa-mi dea foaia matricola, dar ma gandesc ca de atata vreme aveau timp sa o aprobe. Multumesc oricum. O zi buna tuturor

| Spike04 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa faci o plangere si poate ti-o va da ori fa si tu un proce verbal bro

| DianaDaiana1991 explică (pentru Spike04):

Multumesc, asa ma gandeam si eu.