| BaiatulTimid16 a întrebat:

La ce vârstă ati avut primul sărut? Eu am 16 ani si încă nu l-am avut credeti ca este cam tarziu?

Răspuns Câştigător
| Moraru_Emma_1997 a răspuns:

Am o prietenă care este top model la agenția Mra, este cea mai cunoscută agenție din țară, tipa a făcut 19 ani și nici acum nu a avut primul sărut? Nu l-a avut deoarece este extrem de frumoasă și a vrut să aștepte băiatul potrivit. Dacă ai ajuns până aici, ai răbadare. Nu irosi momentul acesta doar de ochii lumii, chiar este o amintire frumoasă și este păcat să o irosești degeaba. Eu la 15 ani am avut primul sărut și am făcut-o de gura lumii, am fost într-o relație de formă cu un băiat super urât numai să nu mai râdă" prietenii " de mine, dar știi ce? Ghici cum este viața asta, cei care râdeau de mine au ajuns vai de steaua lor. Nu irosi momentul cu nimeni. Ești specială iar băiatul care va veni la tine va fi mândru ca va fi primul.

| BaiatulTimid16 explică (pentru Moraru_Emma_1997):

"Ești specială iar băiatul care va veni la tine va fi mândru ca va fi primul". Sunt băiat?

| Moraru_Emma_1997 a răspuns (pentru BaiatulTimid16):

Special, sorry, anyway, este valabil și pentru băieți!?

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Târziu e dupa 20, stai calm

| wpetterssone a răspuns:

Nu cred că este prea târziu. Am 24 de ani și nu am sărutat pe nimeni.

| nobodynowhere a răspuns:

Nu exista ''prea tarziu''.
Eu l-am avut la 17 ani.