| CrIsTiNutzA222 a întrebat:

Hey! Am o Intrebare: deci prietenul meu cel mai bun de cand sunt mica m'a intrebat daca vreau sa fiu cu el.si eu nu stiu ce sa ii zic. Sa strik prietenia noastra sau sa ramanem prieteni in kontinuare?sad

3 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Pai daca tie iti place de el da daca nu zi-i verde-n fata ca nu.

| AndreiB96 a răspuns:

Pai el clar nu vrea sa-ti fie amic, fi cu el sau fa-l sa inteleaga ca NU. ori da ori pa

| ProtoP a răspuns:

Nu iti strica prietenia cu el.Eu zic sa ramaneti prieteni cei mai buni in continuare, dar mai este ceva...alege-ti cu grija cei mai buni prieteni!