| anonim_4396 a întrebat:

Hey! am toto auzit de webkinz si de coduri si trebuie sa platesti cums e joaca trebuie sa platesti ca sa ai animale virtuale si sa dai bani? aveti webkinz de asta?

2 răspunsuri:
| KlaudyaAddha a răspuns:

Pai trebuie sa cumperi din magazin un animalut Webkinz.Cand iti faci cont pe site o sa-ti ceara codul(fiecare animalut are un cod). In rest nu trebuie' sa platesti nimic. Un Webkinz costa in magazine intre 50-70 lei.Eu am unul si am dat 50 de lei pe el.

| patty32 a răspuns:

Nu, trebuie sa cumperi un Webkinz din magazine[de obicei Carrefour, kaufland etc]
E intre 50-70 ron maxiim big grin
Si au un cod pe care trebuie sa-l bag pe stie`ul lor pentru a fi inscrislove struck