| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As vrea sa fac un video blog pe youtube....dar nu stiu cum sa incep, sau ce sa fac in el. Adica as vrea sa pun mai multe filulete, noutati, poze haioase...insa toti ar zice ca as copia Doza de Has... deci, aveti idei? va rog puppy dog eyes

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DontWorryBeHapyyyy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=k-pn3QMphp0&feature=g-user-lik.....nu stiu ..fii spontana si posteaza cel mai nebunesc lucru care iti trece prin cap... funda :o3