| kkkk a întrebat:

Hey..as vrea sa imi cumpar un telefon Samsung cu touch screem si nu stiu de care, ma ajutati? laughing ..pai as vrea sa nu fie prea mic, sa aiba ecranul destul de mare si clar, si daca ma intelegetti ce vreau sa spun acum..jos sa nu aiba 3 butoane ( unul verde pentru a raspunde unui apel, unul rosu pentru a inchide si unul intre ele pentru a iesi din ceva )..sa aiba doar un singur buton, cel din mijloc.sper ca am fost explicit laughing. funda :d:d

3 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Poti sa iti iei galaxy s2, s3, note 2 sau galaxy s3 mini.

| kkkk explică (pentru BlackEyedGirl):

Cam cat ar costa? laughing) :*

| BlackEyedGirl a răspuns (pentru kkkk):

Nu intreba laughing s2 am vazut la 15mil cel mai iefitn, s3 si note 2 sunt pe la 20 si ceva de milioane, si s3mini parca este 17 mil thinking