| mmmiruna a întrebat:

Hey...As vrea si eu statusuri dragute...FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Notty a răspuns:

Iubirea vietii tale te va dori inapoi doar atunci cand tu vei fi implicat in alta relatie serioasa!

Iubirea nu este un târg: te iubesc pentru că mă iubeşti. Iubirea este o certitudine: te iubesc pentru că te iubesc!

Niciodată nu pune la suflet lucrurile spuse la întâmplare! Inima persoanei contează!

Sunt unele amintiri care raman mereu in minte.

Hai sa mergem amn2 pe acelasi principiu : Minte-ma dar minte-ma frumos! :*
nu mai face pe duru, nu ai motive s'o faci :*

tu cu-oricare alta. şi eu cu altu. ar fi păcat nu? să ne minţim degeaba.

Daca primesc tot ce imi doresc, e pentru ca stiu cum sa cer! —

. Nu stiu daca mai are rost... dar am tinut tin si voi tine... Sper sa`mi revin!
M-ai bine`mi dai o palma decat sa te porti asa.

O minciună spusă destul de des devine adevăr.

Îţi spun că te iubesc, iar tu îmi spui că iubesc multe;; ).

Nu vreau sa mai fac ce am facut dar fac.

Gelozia nu e lipsa de incredere, e frica de a pierde pe cine iubesti.♥

Ne 'am pierdut prea mult pe piese lente. Tu ai glumit, eu am pus sentimente...
Și ma doare când îi vad împreună, când în loc să mă țină pe mine, o ține pe ea de mână...

Iar tot ce mi-am facut sunt iluzii false.

Am învăţat să am răbdare. Că totu-ţi iese atunci când nimeni nu te crede-n stare!

N`am nevoie de iubirea ta, ma pot iubi si singura :*.

Dacă taci lumea te va lua de fraier, Iar dacă le zici pe faţă vor spune că eşti un figurant.Şi că te-ai schimbat.

~ Vreau sa intru in mintea ta, sa stiu ce am de facut

‎''Im single'' because God is busy writing the best love story for me

Nu m-ai invatat cum e fara tine.Cum sa uit daca niciodata nu am invatat?

Cele mai frumoase clipe au fost la inceput cand nu ma puteai mintii!
Şi pun pariu că îţi e greu, că ai plâns şi tu măcar o dată, că puteai fi fericit, puteai să mă păstrezi.
Mai trag un fum. Incerc să mă relaxez. Mă las pe spate. Şi fumez. Şi deja visez!

Priveşte-mă-n ochi să-nţelegi sentimentele pe care nu ştiu să ţi le spun! ♥

Abia aştept s.o pierzi şi p'asta.să plangi si tu cum am plâns eu.;-j.

Este un sentiment pe care nu pot sa il opresc.

? O doare ca stie ca nu esti langa ea.

? Se stie că dacă te pierde, nu te va uita!

~ Daca ne vom intalni,sa te faci ca nu ma stii:*

Si acele nopti cand ne adunam cu totii, cand radeam si glumeam pana la miezu noptii.

Increderea vine cu timpul, dar se pierde intr-o secunda.

¦ Sunt lucruri in viata pe care daca nu le spui, se pierd.

Filmu' ăsta mi se pare cunoscut,
Ăsta nu e visul pe care l-am avut,
În care tu mă pupi şi mă? iubi-iubi mult, nu!

Cum sa-l uit cand pentru el as renunta la tot?

Sti bine ca pe mine nimeni nu ma poate schimba!

Aminteste-ti ca n-o sa ma ai vreodata!

Şi dacă ar fi să trec prin foc, pentru tine aş trece! Chiar dacă nimeni nu înţelege

Dragostea ramane, doar oamenii se schimba.

Erau zile pline de zambete si nopti plangand la geam!

Ai fost un prost, îl întrerupse fata. Nu trebuia sa visezi, trebuia s-o iubesti.

Şi propun să ciocnim un pahar de băutură, pentru toţi cei ce m-au pierdut, să-i *** în gură ¦.

¦Încerc să mă ţin tare. Pentru că ştii, fazele astea, frate, te trezesc la realitate!

Dupa primul’ fum viaţa nu mai pare dura, E doar o parere deci mai trag o tura!=p~.

Atunci când nu mai ai. îţi dai seama ce ai pierdut! :-

După ce-ti plecă curvele îti amintesti cine a fost lângă tine!

De ce nu aş putea să renunţ aşa, pur şi simplu'?; o3

Tresar zi de zi cand te vad. si tu nu stii

? E o poză cu noi ce îmi spune că-mi lipseşti.