| catalynx a întrebat:

Am o problema am un nokia 6680 si nu stiu cum pot rezolva o anumita problema. Cand primesc muzica prin bluetooth ea intra in dosarele mele care se afla la casuta de mesaje. Nu se poate face cumva sa setez sa stocheze direct pe card sau in alta parte a telefonului? funda pentru un raspuns bun

Răspuns Câştigător
| Florinel_Anghel_1975 a răspuns:

Telefoanele Nokia cu symbian primesc tot ce e trimis prin bluetooth la mesaje, selectezi fisierul pe care l-ai primit si cand dai back te intreaba daca salvezi fisierul, dai ok si alegi unde vrei sa fie salvat card sau memoria interna, dupa ce salvezi stergi fisierul de la mesaje, el ramane salvat unde ai ales tu.Nu poti seta ca fisierul sa se salveze direct altundeva.Succes