| D0zzz a întrebat:

Hey! Azi dimineata mergea messengerul, dar pe seara imi aparea ca mi-a blocat contul si ca trebuie sa apas pe "forgot Password", insa am uitat anumite detalii de la cele 2 intrebari pe care ti le cere cand iti creezi un cont. Este posibil sa fie o defectiune pe moment de la retea si sa imi deblocheze contul curand?

1 răspuns:
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu daca ai "epuizat" toate incercarile trebuie sa astepti 24 de ore.
Daca nu-ti mai amintesti e-mailul de rezerva si raspunsurile de la intrebari atunci contul este priedut...

Sper sa-l recuperezi!
Un an nou fericit!