| anyone2013 a întrebat:

Ce planuri aveti pe vacanta? O sa va fie dor de scoala?

9 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Abia aştept să înceapă vacanţa de vară. Voi învăţa pentru BAC, voi citi lecturile care îmi vor trebui, îmi voi vizita bunicii, prietenii, voi merge la mare, la munte, cât şi la sală.
Cu siguranţă nu îmi va fi dor de şcoală deoarece am avut un an greu. Poate voi simţi puţin lipsa colegilor.
Va fi o vacanţă frumoasă şi palpitantă, nu cred că mă voi plictisi deloc.
Pa-pa.

| PotcaPădurii a răspuns:

Am de gând să învăț să trag cu arcul şi să deosebesc ciupercile comestibile de alea rezervate soacrelor, să văd cu ce se mănâncă mitologia nordică, să învăţ oleacă de finlandeză, pana mea, parcă văd că trece vacanţa şi eu nici nu m-am dat jos din pat.

| gingergirl1 a răspuns:

Dor de scoala NU O SA-MI FIE! laughing
Ce o sa fac in vacanta? Mare, munte, distractie...deabia astept vacantaaa! Ce tare o sa fie!

| ReusxD a răspuns:

No, deabeaştept să scap de şcoală, am plănuit pe vacanţa de vară să fac o excursie in pădure, sau să merg la mare.Tu?

| Iubareata22 a răspuns:

Nu, nuwinking

| VladLungu a răspuns:

Vacanta o s-o petrec la bunici.De scoala nu o sa imi fie dor dar de colegi (mai mult colege) da. happy

| JesusIsLoveJesusIsLife a răspuns:

Vama veche, Excursii, o sa fug de scoala ca dracu de aghiasma laughing

| antonya2707 a răspuns:

Nu pot spune ca o sa imi fie dor de jcoala dar o sa imifie de colegi.
habar n-am ce o sa fac