| Roocssy a întrebat:

hey, buna! eu iubesc un baiat, dar el este cu altcineva. ce sa fac sa il cuceresc? dau fundita la cel mai bun! astept cat de repede raspunsuri. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SebylVane1890 a răspuns:

Daca stii ca este cu cineva lasa-l.Asteapta ca ei sa se desparta de la sine( daca vor face asta), nu trebuie sa te bagi tubig grin Poate el chiar tine la persoana respectiva...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine stai cuminte. Daca el tine la ea nu se va uita la tine.

| Roocssy explică:

Nu ma cobor la nivelul tau! waiting

| Roocssy explică:

Daca nu iti convine intrebarea mea sau ceva de genu de ce ai mai citit-o thinking

| Agalloch a răspuns (pentru Roocssy):

Ce iraţională eşti. Întâi trebuie să citesc întrebarea şi apoi îmi dau cu părerea despre ea sau îmi dau seama dacă e ok sau idioată.

| Roocssy explică (pentru Agalloch):

Pai daca intrebarea mea e 'jegoasa' nu inteleg de ce te bagi tu in seama... Lasa pe alti care ma pot ajuta. chatterbox