| anonim_4396 a întrebat:

Hey... Buna TPU. Intr. o seara am vrut sa intru pe mess si nu mergea...asa ca l.am instalat din nou, nestiind altceva sa fac. Cand am intrat am observat ca nu puteam sa trimit emotincoane. Ce trebuie sa fac ca sa trimit emoticoane din nou? Va rog, AJUTATI.MA! Acesta este site-ul de unde am descarcat messu : http://messenger.yahoo.com/

1 răspuns:
| sebiuta99 a răspuns:

Buna cami! AM patit si eu la fel si eu doar mi-am facut alt mess! am incercat sa descarc mess11 dar nu mi-a mers asa ca am facut mess 12 si a mers! sper ca ti-am fost de ajutor
papa