| angel_2962 a întrebat:

Buna all! Cand a aparut messu 11 i l-am cerut unui prieten pe mess[ aveam unu mai vechi] mi-a trimis messu. l-am instalat doar ca nu pot sa trimit emotinoane[semne] cu el. am incercat sa instalez unu mai vechi: messu 7 doar ca nu imi recunostea idu si parola asa ca a trebuit sa revin la mess 11 crying nu stiti ce as putea face sa pot trimite emoticoane? funda!

Răspuns Câştigător
| MiihaElla a răspuns:

Daa stiu de ce nu merge love struck...
Decii ai SweetIM instalat. Intri la Control Panel. Apoi Add Or Remove Programs... Cauti in lista SweetIM... Iar apoi ii dai Remove. happy. Siimplu love struck. Funda puppy dog eyes

| angel_2962 explică (pentru MiihaElla):

You are an angel! Merciiiii :X:X:X:X:X

2 răspunsuri:
| Child_pruna_1990 a răspuns:

Dap instalezi cea mi noua versiune si bagi acl emorticoane sau le scrii de mana su flosesti siteul yahoo meil plz o funda puppy dog eyes