| silence a întrebat:

Cine il uraste pe justin bieber. sa scrie ceva la intrebarea mea! de ce il urati >: >: >:?

Răspuns Câştigător
| sefata a răspuns:

Eu nu il urasc. dar am prieteni care il urasc (deh roakeri laughing ) sincera sa fiu, motivul pentru care multi il urasc este ca iubitele lor mai suspina din cand in cand dupa el, si gelozia isi spune cuvantul. Fundita?batting eyelashes

22 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

A mia oara cand spun asta:

Il urasc pentru ca toata lumea il crede mare artist, el de fapt primeste totul pe tava, voce modificata, melodii facute de altii, contracte cu artisti populari in SUA si in majoritatea tarilor lumii. NU le meritawinking

| Floreenofficial a răspuns:

Nici nu il urasc, da nici nu imi place. straight face
mi-e indiferent thinking

| Derye a răspuns:

@Pisi: fara suparare, dar ai probleme mari la cap. Mari, mari, mari.

| Ruxy_1106 a răspuns:

Fiindca e o fetita proasta. Si suna ca o fetita proasta. Arata ca o fetita proasta si se comporta ca o fetita proasta.
Bye bye!

| Adredemesconf a răspuns:

Pentru ca e foarte enervant si i s-a urcat faima la cap cum se spune, si prin interviuri spune ca a sarutat "n" fete, si pentru ca el crede ca poate avea orice fata daca vrea. Ei bine, nu e asa!
E un infumurat!

| Anileda a răspuns:

Imi este indiferent.

| Kandy a răspuns:

Nu-l urasc, il dispretuiesc! Motivele sunt:
- vocea e zero [de ce credeti ca "si-a pierdut-o" dupa primul videoclip? pentru ca nu a avut-o niciodata!]
- am vazut fete mai masculine decat el
- la prima vedere nu-i dai mai mult de 14 ani
- ati fost atenti vreodata la versurile melodiilor lui? daca lalaiala aia se poate considera "melodie"
Vrei sa vezi ce numele meu de la hi5?
Uite: Aиdяəəa→Îl dispreţuieşte pe Bieber ↓
Cred ca asta spune tot!

| Piticaaa a răspuns:

Eu nu il urasc, eu nu il sufar. De ce? Pentru ca toate fetele sunt innebunite dupa el. Toate viseaza ca se vor casatori cu el, dar normal, nu se va intampla asa ceva. El are voce, nimic de zis. Dar canta un gen comercial... Nu stiu, tot ce stiu e ca nu imi place de el.laughing

| Buttercup30 a răspuns:

Da, cum a zis toata lumea, nu-l urasclaughing
Doar ca nu-l plac.Nu-mi place genul lui, cam feminin laughing
Si serios, cine nu stie ii da 14 ani.

| Just Kiddin' a răspuns:

@Pisi:

Eu sunt fata... Iubitul meu nu suspina dupa el... Te rog sa ma crezi! Dar il urasc pe Justin Bieber, pentru ca habar nu are ce este muzica! El doar lalaie pe'acolo! Am facut muzica si stiu ce e aia. Asa ca oh go on

| ElenaRy a răspuns:

Nu imi place... dc nu stiu...laughing

| Elenna_4537 a răspuns:

Cu totii stiti cine a fost Michael Jackson, ei bine acum a aparut de nicaieri unu` mic care la inceputul cantecelor zice "ouououou" "ieeeeieieieie" unicul Justin Bieber, pentru mine justin biberon, care se crede mai ceva ca el. si peste tot vad tot felul de fete obsedate de el, dar nu inteleg ce e asa special la el? muzica buna nu canta avand versuri de genul "i`m a eenie moonie many moo lover", bine nu arata. aaa stati m-am prins este ca un cocalar de la noi, in videoclipuri el iese din masini foarte scumpe, in poze apare facand semul "peace", mereu are ochelari de soare si ceasuri foarte scumpe. Mai nou cu totii ati fost impresionati de faptul ca saracul avea piciorul in ghips si totusi a cantat la un concert... wtf? nu canta cu piciorul, canta cu gura asa ca nu inteleg de ce toti sunteti asa impresionati. unii sunteti penibili si nu va faceti griji. asa ca duceti-va si ascultati un "ououououou ".

| crissydiana a răspuns:

Pai mie de fapt imi place, numai ca fiecare vedeta se schimba si devine altfel de cum era la inceput, asa a devenit si Justin, un adolescent fitos caruia i s-a urcat faima la cap...

| abcdefgh a răspuns:

Buna! Eu una nu il pac dar nici nu il urasc.Deci nu s innebunita dupa el.Imi place ca joaca bine si ca nu e la fel ca " Hannah M." Aia pare chiar tembelalaughing. Scz fanilor Hanneitongue

| ZxPoox a răspuns:

Mie imi placebig grin

doar ca are o voce frumoasa si este frumoas

asta este parerea meabig grin

| JustyIsMyLove a răspuns:

Il iubeskkkkk :X:X:XX:X:Xlove struck funda?

| bubiko_8310 a răspuns:

Karynutza mai uitete o data la intrebare esti chiar chioara

| alexutsuuu a răspuns:

Eu, din tot sufletu.De ce? Pentru ca se crede mare si tare si are muzica comerciala.

| max_4494 a răspuns:

Nu-mi place pentru ca sunt convins ca popularitatea a intrecut talentul in cazul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate. sa zic un lucru! la tehnologia care e acum oricine poate avea voce de aura. chiar si o baba de 88 ani poate avea o voce de nici nu iti imaginezi. chiar mi ai dat o idee. poate ma fac si eu un popstar sau rockstar. cine stie? trebuie sa fac fata la fete. >>D \m/ nu ca nu as face fata. dar stiti cum e sunt FETE si asa cred ca ar pune problema si o fata si ar spune ca sunt BAIETI. ei bine v-am zis cum sta treaba cu vedetele astea. deci ca sa fie un com mai direct... DA! il urasc p Justin Bieber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si serios. cati ani are? sunt tot p anonim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e un tampit ca tine

funda?