| Adriana_1090 a întrebat:

Hey! Cine imi da si mie un link de unde pot downloada need for speed underground( jocu cu masini ce la primul level ai o masina rosie faci bani din curse sa iti poti tuna masina, faci concursuri cu altii, le poti lua masinile etc) am avut jocul pe cd dar nu mai am cd-ucrying am dat jos need for speed 2 da nu-mi placesad plz big grin fundalove struck

1 răspuns:
| Yummi a răspuns:

Teasi sfatui sa te apuci de nfs worldhappy (sorry ca raspund la intrebare dupa o groaza de timp dar incerc sa strang puncte)big grin