| LupuMaria a întrebat:

Hey, cui ii plac coreeni si de ce? Dau funda la cel mai bun raspuns. P.S. Nu radeti la intrebarea mea! Am pus-o pentru ca nu am ce face!happy

Răspuns Câştigător
| AleAle96 a răspuns:

Nu cred ca ai pus o intrebare prosteasca sau nepotrivita. Mie, sincer, imi place de ei pentru simplul fapt ca sunt diferiti de americani, englezi, indieni, spanioli etc. In serialele coreene, ei aduc ceva diferit de acele telenovele, de care sincer m-am plictisit demult. Ei sunt creativi, pun pasiune in ceea ce fac si sunt foarte talentati. Cel putin eu asa consider. Cand asculti muzica lor sau urmaresti un serial de-al lor simti ceva.Parc-ai fi pe alta lume!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se spune corect, nu am ce face sau n-am ce face?

| LupuMaria explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu...dar tot va dati seama!laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru LupuMaria):

Daca ai fi din Korea sa stii ca imediat mi-as vinde tot ce am si te-as urma oriunde iti doreste pipota kiss numai sa ai peste 18 aniwinking

| SugarSkull a răspuns:

Imi plac coreeni fiindca ii consider cute laughing Si ascult kpop, dar nu foarte mult.

| Ion_Patru_1942 a răspuns:

Nu am ce face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ion_Patru_1942):

Mai Ion, nu ti-ai dat seama ca e o intrebare capcana? am vazut acel 1942 si mi-e cam aiurea sa-ti raspund, am respect pentru persoanele in varsta laughing