| AlexisLuv a întrebat:

Hey :*:* cum imi pot face profilul de facebook vazut de toata lumea?/ sa poata sa-mi dea like si cei care nu sunt prietenii mei laughing) Dau funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sus in bara albastra la facebook ai numele tau, cauta prieteni, acasa si o sageata cu varful in jos.Click pe sageata.Click pe setari de confidentialitate si setezi public de pe pagina respectiva.

| Adyy_Măăi_1995 a răspuns (pentru darrio2007):

Unde eu nu gasesc?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La fotografii ai niste optiuni, trebuie doar sa selectezi,, prietenii mei,, probabil acum ti selectat,, doar eu,,

| MrSoapte a răspuns:

Pfff

| Monica321 a răspuns:

Cel mai util ar fi sa intri la Help Center si acolo o sa afli mai multe!