| Anonim2796 a întrebat:

Cum imi fac profilul de Facebook public? Gen sa poata sa imi dea toata lumea like la profil...nu numai prietenii
Pls heeeelp

2 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Intri la setari. Intri la confidentialitate si iti apare acolo '' cine poate sa imi vada postarile '' '' cine iti poate da cereri de prietenie '', dar prima este cu postarile. Si setezi butonul de public. Succes. Pupici kiss

| Anonim2796 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Am facut asta...dar de pe alt cont, spre exemplu, tot nu pot sa dau like la poza de profil. Si e public...