| cba8r478 a întrebat:

Hey! big grin
A trecut si Eurovision 2010, felicitari Paulei si lui Ovi pentru locul 3.
Intrebarea mea este: Cine ati vrea sa reprezinte Romania la Eurovision 2011? Si de ce? happy

Răspuns Câştigător
| Psihologul_8066 a răspuns:

NU MAI VREAU sa fie reprezentata RO de un cantec atat de slab. orice altceva

2 răspunsuri:
| Floricell_4708 a răspuns:

As dori ca eurovisionul din 2011 sa fie reprezentat tot de paula, deoarece are o "voce de aur" si ne poate duce chiar mai sus de locul 3(poate chiar locul 1) dar asta doar daca va avea multa sustinere din partea romaniei

te pup dullce kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fie din nou Paula Selinghee heepentru ca are o voce foarte frumoasa si canta foarte bine live, fie Dan Balan, pentru ca este foarte cunoscut si canta destul de bine si ar avea sanse, dar sigur nu se complica el cu Eurovisionulhee hee.