| Vero1996 a întrebat:

Hey big grin As avea si eu o problema. Am un Samsung B3410 Delphi si mi s-a rupt slotul de la card si nu stiu ce sa fac. La un moment dat l-am fixat dar am scapat telefonul si a iesit de acolo. Ce as putea face? Mentionez ca mi-am luat telefonul din banii mei fara ca tata sa fie de acord. Asa ca mi-e frica sa ii zic ca o sa imi tina o morala de nu se poate laughing. Fundita. :* Multumesc!

1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Dacă esti din Bucureşti te duci in piaţa Romană şi la ieşirea de la metrou este un gang prin care intri şi acolo e un service de telefoane. Sigur se rezolvă acolo.