| Excalibur09 a întrebat:

Hey. Daca dupa ce muriti veti avea de ales intre: Sa ramaneti morti (sa nu mai stiti nimic ca ati murit sau ca exista existenta {daca ma intelegti}) sau sa va mai nasteti o data ca om tot pe acest Pamant intr-un an aleatoriu si sa aveti o viata fie buna, fie rea, sa aveti sanse sa va nasteti cu handicap, sau sa fiti orfani sau sa va nasteti sclavi sau sa duceti o viata usoara si de lux. Ce ati alege? V-ati risca sa mai traiti inca odata cu riscurile astea? Sau ati ramane morti pentru totdeauna?

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, aș mai trăi, mi s-ar părea interesant să trăiesc ca altă persoană, alt loc etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru Excalibur09):

M-aș descurca să-mi fac viața și acolo, why not laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru Excalibur09):

Cine a zis viață de lux? mai există și alte bucurii în lumea asta decât banii. deci da, m-aș descurca să fiu fericită oriunde

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru Excalibur09):

Ok, spor

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

As alege sa ma nasc înca o data dar bogat sa duc viata în lux.

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns (pentru Excalibur09):

Îmi asum riscul. laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege sa ma nasc mai frumos laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

M-as risca, sincer.

| Swae a răspuns:

Ma bagi in depresie