| FloryMaloman a întrebat:

Hey.
Deci am dat comanda de pe un site din România. În loc sa aleg 'transport prin curier', am ales 'posta'. a fost o gresealahappy
Problema e ca, am primit awb-ul, doar ca nu stiu ce ar trebui sa insemne:
Subunitate postala de expediere: oficiul postal București 6
Stare actuala: avizat
Mentionez ca sunt din Fetesti-Gara,Ialomița.
Dau funda, va rog spuneti mi ce inseamna crying(

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti avizi de la posta si cand il primesti te duci dupa colet la oficiul postal de care apartii.
cum serviciile postei sunt praf e posibil sa rateze sa iti trimita avizul, asa ca trebuie sa mai verifici din cand in cand happy