| Answer17 a întrebat:

FUNDA! Buna! a cumparat cineva ceva de pe site-ul rose gal? O fi de incredere? au chestii faine dar nu stiu daca e de incredere mai ales ca e strain.
Si inca ceva, scrie: "FREE SHIPPING WORLDWIDE" stiu ca inseamna "expediere gratuita in toata lumea" dar oare taxele de transport nu o sa ma sece de bani? sa fie mai scump transportul ca produsul...
Daca a-ti cumparat, spuneti-mi va rog si cum a fost, dupa cat timp a-ti primit comanda si cat a fost transportul.

Răspuns Câştigător
| Raluca_Monica_1993 a răspuns:

Buna, am cumparat de la ei in luna noiembrie si nici pana azi nu a venit comanda, nu recomand adica sa stau 3 luni dupa un cardigan pai vine vara la ce imi mai trebuie...