| Sabrina_7379 a întrebat:

Hey! Funda si vot! JUR ca va dau. am un telefon samsung S5230 si nu stiu cum sa descarc muzica de pe calculator pe el. Ma ajutati? am un cablu de date. spuneti-mi amanuntit cu explicatii clare! pas cu pas! mersi:*

1 răspuns:
| iulikka a răspuns:

Bagi cablul in calculator si in telefon, si in calculator ti deschide un folder, alegi unde sa intri in telefon sau in card, minimizezi fereastra, deschizi unde ai muzica, alegi melodiile si le tragi in folderul de la cablu, astepti sa se trimita, scoti telefonul din Usb si gata ai melodiile in telefon