| yoni a întrebat:

Hey...ieri am pierdut telenovela cameleoniihappy Imi poate spune cineva ce s-a intamplat in ea?big grin Va rog frumos

Răspuns Câştigător
| DeeDee28 a răspuns:

Ceva mai important ar fi: Augusto a aflat ca Sol si ceilalti au furat subiectele de la examene, majoritatea din VI-a au picat la examene, Pedro a planificat rapirea valentinei (si a lui) doar ca nu i-a iesit cum a vrut deoarece hotii l-au tradat, Agata s-a curentat in subsol si a lesinat, insa dupa aceea si-a revenit...si cam atat

1 răspuns:
| T30D0RA a răspuns:

Nici eu nu am vazut aseara, dar m-am uitat la reluare azi la ultimele 15 minute.
Sol i-a marturisit tatalui ei ca ea si baietii au furat subiectele de la examen. Pedro si-a pus planul in aplicare, dar, din cate am vazut a dat gres, pentru ca Valentina e prea frumoasa si arata bine. Unul dintre hoti o obliga sa se culce cu el, iar Sebastian si gradinarul negociaza cu celalat hot in legatura cu banii.