| SBaem a întrebat:

Hey happy Imi creste o masea de minte si ma doare tare. stiu ca degeaba iau cv pentru durere pentru ca nu ajuta. Cel putin asa zic toti. Exista cineva care a fost in situatia mea? Stiti cumva ce as putea lua sau ce as putea face ca sa imi treaca durerea macar pentru cateva ore.

Răspuns Câştigător
| PaulSeby91 a răspuns:

Uite chiar daca o sa razi sau nu o sa ma crezi sau o sa zici ca sunt nebun iti spun ce a functionat la mine. Intr-o oala/cratita/tigaie am incalzit la aragaz niste sare (trebuie sa supraveghezi sa ai grija sa nu se arda), dupa aia pui sarea incalzita intr-o plasa/punga de panza si logic sa ai grija sa nu iasa sarea, puneti plasa cu sarea (calda) pe obrazu unde ti-a iesit maseaua de minte, si stai in pat si uitate la tv sau un film etc pe calculator. Stai cu sarea la obraz pana cand se raceste. Sper ca team putut ajuta chiar si daca numai un pic.