| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume
Care e cel mai reusit tatuaj pe care l-ati vazut vreodata la cineva? Dar cel mai stupid?

~Gusticel

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu prea am vazut tatuaje reusite, adica nu prea au fost pe gusturile mele, majoritatea pe care le-am vazut erau trandafiri, nume chinezesti, numele fostilor sau alte tentative de tatuaje, bleaaah...

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Tatuaje cu numele fostilor am vazut si eu. laughing De fiecare data, doar ea isi tatua numele lui, nu si invers. laughing

Una si-a facut tatuat o mazgalitura peste nume dupa despartire, alta l-a scos cu laserul si i-a ramas cicatrice...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt putini care stiu sa se tatueze, un tatuaj nu-l faci ca sa fie, ci ca sa te reprezinte, sa-ti tatuezi numele gagicilor mi se pare cel mai prostesc tatuaj ))). E dovada vie ca nu ai nicio idee sa-ti faci si il bati doar ca sa fie.

| Freya1 a răspuns:

Am vazut multe reușite.Dar in general cele negre si fara prea multe culori imi plac.
Cel mai stupid? sunt multe.Dar acum mi-am amintit de un caz vazut pe internet legat de o fata.A avut o relație cu un tatuator, iar aceasta s-a certat cu el s-au despărțit parca dar totusi, avea plănuit de mult ca el sa ii faca un tatuaj pe spate.El a acceptat, a zis ca il face nu e o problema iar cand sa privit in oglinda avea un mara rahat la propriu, ia tatuat un rahat pe spate extrem de mare.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Așa ca artă,da sunt unele frumoase. Însă nu este nevoie să te însemnezi,eu le nu le văd rostul,nu doar la bărbați,dar cu atât mai mult la femei. Femeile sunt precum florile,iar eu nu am văzut până acum vreo floare mâzgălită și cu "parfum" de tutun. De ce să-ți faci asemenea desene ca pe urmă să le regreți și o să vrei să le ștergi, dar vei rămâne cu cicatrici care tot îți vor amintii de ceea ce a fost. Dacă vrei să îți aduci aminte de cineva drag, sau de vreun eveniment în viață care te-a marcat, atunci poartă aceste amintiri în sufletul tău, de acolo nu o să le poată șterge nimeni.De ce nu procedăm la fel atunci când facem numai lucruri rele, adică să ne tatuăm pe frunte sau să purtăm o plăcuță atârnată la gât în care să avertizeze pe ceilalți de felul cum ești tu?

| Morbid a răspuns:

Probabil la o colega din liceu, și-o pus o buburuza pe deget, nu înțeleg de ce te ai mazhali numai, da am înțeles că era cam mica pe atunci.și da la cei care își tatuează numele foștilor.
Am văzut pe una ce și-a scris propriul nume pe mâna, ce pnm.
In rest arata bine, depinde și de persoana cum e, nu mă doare de tatuajele ei, pe fata iar mi se par stupide. Deja ai probleme la cap când ții le faci pe fătau.

| anonim_4396 explică (pentru Morbid):

Mai bine sa iti scrii propriul nume decat numele fostului laughing

| Morbid a răspuns (pentru anonim_4396):

Baa mai bine numele fostului. Asta e iubire adevărată.
Cât de narcisista poți fi sa faci așa ceva.

| Cracanul a răspuns:

Nu stiu dar as tatua gusticela in zona pubiana sa fii aproape de inima mea